Beylicium Yiğit Anahtar 1980 yılından bu yana sektörde faaliyet gösteren profesyonel bir kuruluştur.

2009 yılında, çalışmalarımızı duyurmak ve siz değerli internet kullanıcılarının anahtar ve kilit sorunlarını çözmek üzere bu siteyi kurmuş bulunmaktayız…
Firmamız , mesleğini severek ve üstün itina ile yapan elemanlarıyla , satış sonrası hizmetlerde de gereken hassasiyeti göstermektedir.
Bilgi birikimimiz ve becerimizle sizlerin de takdirlerinizi kazanacağımıza inanıyoruz..

Felsefemiz

Öncelikli insandır. İhtiyaçlarını gider – Mutlu et -İyi dinle – Önce anla sonra cevapla – İyi dinleyiciler iyi hatiplerdir.

Amacımız

Halkımıza garantili yetkili servis hizmetleri vermektir.

Vizyonumuz

Türkiye ve Dünyanın ekonomik koşullarında minimum kazanç ve maksimum verimlilikle güvenilir markaları tüm avantajları ile siz tüketicilerimize sunmak “önce kar yerine önce kazandır” ilkesiyle yola çıktık.

Misyonumuz

Müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarının farkında olarak; esnek yapımızla, öncü ve yaratıcı çözümlerimizle, müşterilerimizin yaşamlarına değer katan, onları farklı kılan ürün ve hizmetler tasarlayıp sunmaktır.

Kalite Anlayışımız

Sürekli gelişen dünyada, müşterilerimizin beklentilerine uygun estetik tasarım ve kaliteli hizmeti vermek. Kalite ilkeleri doğrultusunda ürün kalitemizi sürekli iyileştirerek müşteri memnuniyetini sağlamak.Çalışanlarımızın mutluluğuna, katkı ve katılımına değer vermek, gerekli eğitimleri sağlayarak biz bilincini yaşatmak.Yönetim sistemimizde, ürün ve hizmetlerimizde sürekli gelişme kavramını yaşama geçirmek.Özetle politikamız;müşteri beklentilerini en üst düzeyde karşılayıp, verimli bir üretimi toplam kalite anlayışı ile gerçekleştirmek Kalite Anlayışımızdır.