İmmobilizer Anahtar Kopyalama

İmmobilizer Anahtar Kopyalama

İmmobilizer Anahtar Kopyalama

Günümüzde otomobiller ve diğer motorlu taşıtlar gündelik hayatımızın tamamen içine girmiş olup artık temel ihtiyaçlardan biri olarak sayılmaya başlamıştır. Çok sayıda insanın ülkemizde şahsı aracı vardır ve bunların marka ve model çeşitliliği oldukça fazladır. Ülkemizde her markaya ve her modele ait araç görmeniz mümkün. Çok eski araçlardan en son çıkan modele kadar, her donanımda, her renk ve diğer özelliklerde aracı yollarda her gün görüyoruz. Araç kullanımını sadece şahısların sahip oldukları araçlar olarak algılamanın yanı sıra piyasada oto kiralama hizmeti sunan firmaların varlığını da hesaba kattığımız zaman kiralık araçların da oldukça yaygın kullanıldığını görmekteyiz. Araçlar her geçen gün teknolojik anlamda geliştirilirken uzun zamandan beri hayatımızın içinde olan bir konu bulunuyor. Bu konu araçlardaki kilit sistemidir. Araç kullanan herkes bilir ki bir arabanın kilit sistemi o arabanın güvenliği için fazlası ile önemlidir. Araç hırsızlıklarına karşı alınan önlemler gelişen teknoloji beraberinde her geçen gün daha da iyileşirken bugün çok sayıda araçta immobilizer adı verilen kilit sistemi yaygınlaşmış durumda.

İmmobilizer Nedir Ve Nasıl Çalışır?

İmmobilizer motorlu araçlarda kullanılan bir anahtar tanıma sistemidir ve aracın kontak anahtarı içerisine düzenek yerleştirilip de aracın çalışmasını sağlayacak olan devrenin sadece bu anahtar ile çalışması ilkesine dayanır. Yani anahtar, devreyi tamamlayan elemandır ve başka bir anahtar ya da düz kontak ile motoru çalıştırabilmek mümkün değildir. Bu sistem tamamen araç güvenliğine yönelik bir sistemdir ve çok sayıda insanın tercih sebebidir. Eskiden bu sistem çok pahalı ve sadece üst segmentteki araçlarda kullanılabiliyorken günümüzde son derece makul seviyelerdeki bütün araçlara fabrika çıkışı yani üretim bandında bağlanarak piyasaya sürülüyor. Sistem güvenlik açısından son derece hoş olmasına rağmen bu sistem ile alakalı yaşanan en büyük sorun anahtarın kaybedilmesi gibi durumlar oluyor.

İmmobilizer Anahtar Kodlama

İmmobilizer Anahtar Kodlama

İmmobilizer Anahtarın Kaybedilmesi Ve Profesyonel Kişiler Tarafından Kopyalanması

Böyle bir durumla karşılaşan kullanıcılar son derece yüksek fiyatlar karşısında mağdur oluyor ve yüksek fiyat sebebiyle orijinal immobilizer anahtarın yenisini alabilmekte zorlanıyor. Bu gibi durumlarda firma olarak sağlamış olduğumuz immobilizer anahtar kopyalama hizmetimiz sayesinde sizi asla mağdur etmiyor ve makul fiyatlara anahtar kopyalama işleminizi başarı ile gerçekleştiriyoruz. Böyle durumlarda karşılaştığınız zaman mutlaka profesyonel destek sağlayan ve elbette kaybetmiş olduğunuz anahtarınızın birebir aynısını sağlayabilen kişi ve firmalardan yardım almanız gerekmektedir. Biz de firma olarak yılların tecrübesi ile immobilizer anahtar kopyalama konusunda size yardımcı olmaya devam ediyoruz. Eğer siz de bu şekilde bir kilit sistemine sahip olan araç kullanıyorsanız anahtarınızı kaybettiğiniz zaman strese, sıkıntıya girmenize hiç gerek yok. Yılların tecrübesi ve uzmanlığı ile anahtar kopyalama işleminizi biz yapıyoruz ve sizi asla yarı yolda bırakmıyoruz.