Volkswagen Passat Yedek AnahtarVolkswagen Passat Yedek Anahtar Kodlama

Volkswagen Passat yedek anahtar kodlama işlemi aracınızın model yılına göre değişiklik göstermektedir eski kasa passatlarda kodlama işlemi yeni kasalara göre daha risksiz ve kolaydır ancak son çıkan passatlar çalıştıran bir anahtarı olmadan kopyalanamaz ve kopyalama işleminin sorunsuz olması için makina ve ekipmanlarınızın güncel son sistem olması gereklidir. Ancak hepsi bu kadar değil makinalarınızın iyi olduğu kadar kodlama işlemini yapabilicek gerekli bilgi ve deneyime sahip olmalısınız aksi taktirde araçlarda kalıcı hasarlar oluşabilir.

Volkswagen Passat Yedek AnahtarYedek Anahtar Programlama

Volkswagen Passat yedek anahtar kodlama işlemi çok uzun süreli bir işlem değildir ortalama 30 dakikada sürer. Ruhsat sahibi olan herkez ücreti dahilinde aracına yedek anahtar yaptırabilir. Yedek anahtarsız araç kullanmak risklidir elinizdeki anahtarı kayıp etmeniz yada bozulması durumunda sizi çok ama çok sıkıntılı bir süreç geçirmenize neden olabilir bu sebeple yedek anahtarsız araç kullanmanızı kesinlikle tavsiye etmiyoruz mutlaka aracınızın bir yedek anahtarı olmalı.

Kayıp Anahtar Çıkartma

Volkswagen Passat yedek anahtar kodlama çıkartma işlemi oldukça basitken, kayıp yani elinizde hiç anahtar olmaması durumunda aracınızı çalıştıran bir anahtarın yapılması oldukça zordur hatta bazı marka araçlarda yapılmamaz ancak yetkili servis aracılığıyla aracınızın şase numarasına göre fabrikadan talep edilir buda çok yüksek maliyet gerektirir bu sebeple bunun gibi durumlarla karşı karşıya gelmemeniz için aracınıza mutlaka yedek anahtar yaptırmanızı tavsiye ediyoruz.