İmmobilizer Anahtar Pogramlama

İmmobilizer Anahtar Pogramlama

İmmobilizer Anahtar Programlama

İmmobilizer anahtar programlama motorlu taşıtların hayatımızın içine tamamen yerleşmesi sayesinde birçok yere ulaşım konusunda önemli ölçüde rahatlamış bulunuyoruz. Büyük şehirlerdeki trafik sorunu herkesin başına bela olsa da insanın kendi aracının olması ve bu araç sayesinde istediği yerlere istediği saatte gidebilme özgürlüğü gibi nedenlerden dolayı çok sayıda insan çeşitli marka ve modellerdeki araçları tercih etmeye devam ediyor. Araçlar geliştikçe ne yazık ki hırsızlık olayları da arttı ve gerek emniyet birimleri gerek ise araç üreticileri hırsızlık sorununa çözüm bulabilmek için yeni teknolojiler geliştirdi. Bunlardan bir tanesi de immobilizer kilit sistemi olarak karşımıza çıkıyor.

İmmobilizer Anahtar Kopyalama

İmmobilizer Anahtar Kopyalama

İmmobilizer Kilit Sistemi Ve Çalışma Şekli

İmmobilizer araçlarda kullanılan ve günümüzde son derece yaygınlaşan anahtar tanıma ve algılama sistemidir. Bu sistemdeki mantık tamamen aracın içerisinde bulunan düzenek sadece kontak anahtarı yerleştirildiği zaman çalışmaya başlar, eğer bu eleman eksik ise araç kesinlikle çalışmaz. Anahtarı devreyi tamamlaya eleman olarak düşünebiliriz, bu sistemin başka bir anahtar ya da kontak ya da düz kontak gibi elemanlar ile çalışması imkansızdır. Sistem kısaca bu şekildedir ve tamamen araç güvenliğine yöneliktir. Önceleri sadece pahalı fiyatlarda satılan üst seviye araçlarda yer alırken günümüzde yaygınlaştığı için ucuz araçlarda da fabrika çıkışı olarak bu sistemi görmemiz mümkündür. Sistem güvenlik açısından kulağa hoş gelse, bazı güvenlik açıklarının olmasına ve bu nedenle tek başına bir güvenlik yöntemi olmamasına rağmen hırsızlık oranlarını yüzde 75 azaltmış olsa bile zaman zaman kendi kullanıcısına zor anlar yaşatabilen bir sistemdir.

Anahtar Kopyalama İşlemi

İmmobilizer sistemli oto anahtarınızı kaybettiğiniz zaman işiniz biraz zor olacaktır çünkü piyasada çok sayıda oto çilingir bulunmakta ve her biri en iyi oto çilingir hizmetini kendilerinin sunduğunu öne sürmektedir. Onlara güvenmek isteyen kullanıcılar olarak sizler immobilizer anahtar programlama konusunda danıştığınız zaman çok yüksek fiyatlar ile karşılaşabilirsiniz. Böyle bir durumda endişelenmenize kesinlikle gerek yok çünkü senelerden beri bu sektörün içinde olan firmamız sayesinde oldukça uygun fiyatlara, sizi mağdur etmeden ve asla yormadan immobilizer anahtar kodlama hizmetini sunmaya devam ediyoruz. Oto çilingirler hakkında bilmeniz gereken en önemli şey çilingirin bu konuda gerçekten uzmanlığa sahip olması ve yasal olarak gerekli tüm evrak, belge, ruhsat gibi gerekliliklere sahip olmasıdır. İmmobilizer anahtar programlama işlemi yaptırmak istediğiniz zaman bize ruhsatınız ile birlikte gelmeniz gerekmektedir. Uzman personelimiz her marka ve model için size yardımcı olacaktır. Sayemizde araç sahipleri anahtar kopyalama derdine düştüğü zaman bu yükün üzerine bir de yenisini eklemiyor ve fiyatlarımızı makul seviyelerde tutmaya devam ediyoruz. Yine de bu tür anahtar kayıpları kullanıcıların yaşamak istemediği bir durumdur. Firma olarak size önerimiz tek bir anahtar kullanmayın, anahtarınızın bir adet de yedeğini bulundurun şeklinde olacaktır.